Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim

0 216 417 5 417  Fax:0 216 417 29 00    Gsm: 0 533 772 21 23

 
HALI TEMİZLİĞİ

Halılarınız, en son teknoloji olan steam-vacum sistemiyle ve kimyasallarla halıların tüylerine ve saçaklarına zarar vermeden temizlenecektir. Halı yıkama servisimizde; verdiğiniz adresten alınan halı ve kilimleriniz ilk günkü kadar temiz olacaktır. Halılarınızı size teslim ettiğimiz zaman bu farkı ve kaliteyi bir daha göreceksiniz. Adresten alıp adrese teslim servisimiz ücretsiz olup, ayrıca ek ücret alınmayacaktır.Evinizde veya iş yerinizde, üzerinde vaktinizi geçirdiğiniz her cins kumaştan yapılmış koltuk ve sandelyeleriniz modern koltuk yıkama makinalarımızla steam-vacuum sistemiyle ilk günkü kadar temiz ve bakımlı olacaktır. Koltuklarınızı yılda iki defa temizletmeniz üzerindeki kiri sabitlemeyecektir.Aksil, Halı Yıkama Firmaları, Halı Temizlik Şirketleri, Halı Temizliği Fabrikası, Ankara Halı Yıkama, Kolyuk yımama, Sandalye Yıkama, Koltuk Temizliği, Yerinde Halı Yıkama, Vakumlu Halı Yıkama Firması, Halı Yıkama Fiyatları, Sulu Sistem Halı Yıkama, Kuru Köpük Halı Yıkama, Vakumlu Koltuk Yıkama, Eşya Yıkama, Ev Eşyası yıkama, Battaniye Yıkama, Kilim Yıkama, Yorgan Yıkama, Yolluk Yıkama, Halı Yıkama Ücretleri, Halı Yıkama Fiyatı

 

Halılarınızın temizliği kadar hijnei de önemlidir.Çünkü tüm vaktinizi onların üzerlerinde geçiriyorsunuz.Yürümelerinizden kalkan tozlar veya toz kadar küçük haşereler hepsi halılarınızın üstünde mevcut.Bu haşereler normal yıkamalar ve süpürmelerle asla çıkmaz.Çıkmadığı gibi de yumurtalarını bırakırlar.Ve bu haşereler besin kaynağı olarak ta insandan dökülen deri kalıntılarıyla beslenirler.Bu halılarınıza daha bir önem vermeniz gerektiği anlamını taşımaktadır.Özellikle evinizde yeni emeklemeye başlayan bebekler varsa halılarınıza onlar daha yakınlar neredeyse halıyla birdirler.Ve halınıza çok yakın bir şekilde nefes alıp verirler.

Yaşlı insanlar varsa ya da astıma yakın insanlar varsa nefes almaları daha zordor.Özenle yıkanan halılarınız ve haşerelerden arındırılmış daha sağlıklı bir halınızın olmasını istemezmisiniz.

 Ana sayfa   Hakkımızda   Referanslarımız   Hizmetlerimiz   Kalite Politikamız   İnsan Kaynakları    İletişim  xml

Temizlik şirketleri : Bir bölgede , alanda açık veya kapalı ortamlarda sabit , dönemsel ya da  bir kereye mahsus temizlik hizmeti vermek için kurulmuş gerekli yeterliliklere sahip , ruhsatını almış şirketlere temizlik şirketi denir.

Temizlik : Bir bölgenen , alanın gerekli hijyen koşulları sağlanarak çeşitli temizlik araç ve gereçleriyle temizlenme işine temizlik denir.

Aksil temizlik şirketi sizlere kaliteli temizlik anlayışı sunmaktadır. Aksil temizlik Firması yıllardır temizlik sektöründedir.

Merkez Adres:
Aslanbey Cad. Çankırı Sok. No: 6/1  Maltepe - İstanbul

İstanbul un bütün semt ve  ilçelerine temizlik servisimiz vardır.Temizlik Servisimiz ekonomiktir.

 seo ve tasarım sorumluluğu seonom.com     Copyright © 2005 ak-sil.com. Tüm hakları saklıdır. Şirketler